Silne bóle nóg rano i wieczorem a skakanie na skakance

Mam silne bóle nóg rano i wieczorem tak od kolan w dól? Skąd te bóle? Prawda jest taka, że skacze na skakance, ale to juz od 5 miesiecy a dopiero teraz są te bóle. Czasem naprawdę są nie do wytrzymania.

Witam, możliwe, że nadwyrężyła Pani mięśnie łydek, wraz ze ścięgnem achillesa. Jeśli potrzebuje Pani dokładnej diagnozy, to proponuję udać się do specjalisty. Jeśli chce Pani spróbować leczenia samodzielnie, to proponuję na okres 2 tygodni odstawić skakankę. Proszę sobie wcierać w łydki maść przeciwzapalną/przeciwbólową i wykonywać "ćwiczenia przeciwzakrzepowe kończyn dolnych" które powinna Pani znaleźć bez problemu w internecie.

Pozdrawiam