Bolesność kolan u 34-letniego mężczyzny

od kilku miesiecy bola mnie kolana nie da sie kucnac zawiazac butow itd...bol sie nasila i jest uciazliwy...dotyczy to obu kolan,troche biegalem,mam ciezka fizyczna prace,34 lata robilem przeswietlenie lekarz powiedzial ze mam poczatrki zwyrodnien ale nie wiem czy to az tak bardzo ze juz prawie chodzic nie potrafie? jest to ból od wewnatrz kolan jak stojac zlacze nogi to miejsce laczenia sie kolan jest najbardziej bolace,czy zastrzyki OSTpomoga?

Witam,
może Pan stosować preparaty wzmacniające chrząstkę stawową, leki miejscowe przeciwbólowe i przeciwzapalne
Zastrzyki mogą pomóc i spowodować zmniejszenie odczuwanych dolegliwości