Bolesność kolana a możliwe dolegliwości

Idac na fitness,zrobilam nagly skret do tylu,myslac ,ze ktos idzie za mna.W tym momencie chrupnelo mi w kolanie.Idac dalej,naprzemiennie-raz mnie bolalo to kolano,po chwili przestawalo.Nie spuchlo i nie ma przekrwienia.Nic powaznego,ale moze przeszkadzac w cwiczeniach.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ból nie ustąpił lub pojawiły się dodatkowe objawy takie jak obrzęk zaczerwienienie zmożone ucieplenie to proszę udać się do lekarza ortopedy.