Bolesność kolana po zabiegu artroskopii

Witam!Gdy pojawia się u mnie ból w kolanie prawym w okolicach rzepki a także pod kolanem jednocześnie pojawia sie ból w okolicy pachwiny(jądra)po tej samej stronie. Ból pojawia się po wysiłku fizycznym lub w trakcie niego . Dodam jeszcze że jestem po dwóch artroskopiach tego kolana.Chondromalacja i opuszczenie troczków rzepki po skręcenie. prosze o odpowiedz..

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pańskich dolegliwości i jedyne co mogę doradzić w tej sytuacji to kontakt z ortopedą.