Bolesność kręgosłupa a osłabione czucie w udzie
Bol krzyza,przeszywajacy bol do prawej nogi,oslabione czucie w prawym udzie z tylu.co ciekawe to od kilku lat promieniowalo do lewej nogi i tak z dnia na dzien ok.3tygodni temu przeszlo to do prawej nogi.lekaz zlecil rtg i oto opis:wyrownanie lordozy ledzwiowej.cechy przewleklej dyskopatii l5 s1.subtelne wyostrzenia kostne na krawedziach przednich trzonow kregowych.innych zmian rtg nie uwidoczniono.prosze o pomoc co to oznacza

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Oznacza to, że konieczne jest udanie się do lekarza ortopedy. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie powyższego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.