Bolesność kręgosłupa a osłabione czucie w udzie

Bol krzyza,przeszywajacy bol do prawej nogi,oslabione czucie w prawym udzie z tylu.co ciekawe to od kilku lat promieniowalo do lewej nogi i tak z dnia na dzien ok.3tygodni temu przeszlo to do prawej nogi.lekaz zlecil rtg i oto opis:wyrownanie lordozy ledzwiowej.cechy przewleklej dyskopatii l5 s1.subtelne wyostrzenia kostne na krawedziach przednich trzonow kregowych.innych zmian rtg nie uwidoczniono.prosze o pomoc co to oznacza

Lek. Tomasz Budlewski

Oznacza to, że konieczne jest udanie się do lekarza ortopedy. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie powyższego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.