Bolesność kręgosłupa po jeździe na rowerze

Witam,w ostatnia niedziele byłem na rowerze wygłupiajac sie przy corce zrobiłem zryw,stojac na pedałach błyskawicznie nacisnąłem pedał i w tej jednej chwili poczułem ból w krzyżu,po jakichs pięciu minutach prubując zejść z roweru poczułem jeszcze wiekrzy ból w krzyżu i dobrze ze jeszcze niepuściłem się rowera gdyż zrobiło mi sie ciemno przed oczami po czym niemogłem stanąć ,dopiero po 5min.drobnymi kroczkami udało mi sie rozruszać i odzyskać władze w nogach prosze pomózcie

Witam,
być może doszło do chwilowego przesunięcia / wypadnięcia krążka międzykręgowego podczas gwałtownego ruchu, co spowodowało ucisk korzeni nerwowych i brak władzy w nogach.

Zalecałabym wizytę u lekarza (SOR i konsultacja neurologiczna) lub u lekarza pierwszego kontaktu, który oceni Pana stan.
Obecnie zalecałabym niewykonywanie gwałtownych ruchów, odpoczynek i leżenie.

Pozdrawiam