Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Błędy w dietach odchudzających

Witam,

oczywiście że każda systematyczna aktywność wpłynie na poprawę sylwetki i utratę zbędnych kilogramów. Ważne aby tak jak wspomniałam wyżej aktywność była systematyczna.Co do pierwszych efektów to można zauważyć je już po tygodniu ale to kwestia bardzo indywidualna. Zalezy tez ile ma Pani do zrzucenia. Nie pisze Pani nic na temat swojej obecnej wagi.
Do tego bardzo ważna jest dieta. Bez odpowiedniego jadłospisu nie ma szans na zadowalające wyniki. Dużą rolę odgrywa też to co spozywamy przed i po ćwiczeniach.
Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis dzięki któremu poprawi się Pani sylwetka.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Specjalista w zakresie dietetyki.
0

Dzien Dobry,

w celu redukcji masy ciała konieczne jest odpowiednie dostosowanie treningu. Sama informacja dotycząca jazdy na rowerze nic tutaj nie mówi. Przede wszystkim zalecam konsultację z trenerem w celu dobrania odpowiedniej aktywności fizycznej do zamierzonego celu oraz z dietetykiem w celu dobrania do tego odpowiedniej diety.

Pozdrawiam serdecznie,
mgr Natalia Główka
dietetyk kliniczny, dietetyk sportowy
www.nutricus.pl

Dietetyk. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy