Bolesność miesiączki, zawroty głowy i bóle podbrzusza

Dzień dobry,ostatnią miesiączkę miałam 04.03. Była ona o wiele krótsza niż te które zawsze miałam,dodatkowo była nie bolesna.Od pewnego czasu źle się czuje:mam zawroty głowy,boli mnie podbrzusze i od czasu do czasu leci mi krew z nosa. Dla pewności wczoraj byłam zrobić badanie beta HCG w laboratorium:wynik 12,20mlU\ml.Czy to możliwe,że mimo okresu jestem w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie podała Pani norm obowiązujących w danym laboratorium. Jeżeli jest podwyższony to możliwe jest Pani w ciąży. U bardzo małej ale jednak zawsze liczby kobiet w ciąży występuje krwawienie przypominające miesiączkę. Konieczna wizyta u ginekologa.