Bolesność nerki po zabiegu operacyjnym

Dzien dobry bardzo boli mnie nerka pare lat temu mialam podwieszenie tej nerki operacje.Dzisiaj rano obudzilam sie z bolem kazdy ruch boli chcwile przy oddychaniu bardzo bolalo.Jakie tabletki moge wziażć prosze o prade.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie ma Pan przeciwwskazań to dostępne bez recepty niesteroidowe leki przeciwzapalne oraz No-spa. Ponadto proszę skontaktować się z lekarzem w celu ustalenia przyczyny bólu i uzyskania recepty na mocniejszy środek przeciwbólowy.