Bolesność okolicy żeber w 23-tygodniu ciąży
Jestem w 23 tc, cały zeszły rok próbowałam zdiagnozowac bole lewego podzebrza, często opasujące do plecow,niestety nie mam konkretnej diagnozy. Przypuszczam, że doskwiera mi trzustka, myślę że to pzt.Bol jest codzienny, pod lewa piersią, pachą ,pod ostatnio zebrem i zawsze z tyłu w okolicy lewej łopatki. Teraz bole się nasiliły, jakie badania mogę zrobić w ciazy, czy pzt zagraża dziecku, czy jest szansa na wyleczenie,proszę o odpowiedź, trwa to już tak długo, nie mam już siły

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuję udac się do lekarza prowadzącego ciąże, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie. A czy miała Pani kiedykolwiek ostre zapalenie trzustki?