Bolesność pach a możliwe przyczyny

Witam, od listopada miewam bóle pach. Bóle te są zmienne, czasem boli jedna, czasem obydwie pachy z różną intensyfikacją, a co za tym idzie z przerwami, np. potrafi tak boleć kilka dni, by przestać na tydzień. Niekiedy zdarzają się nocne poty i zaraz po tym objawy zapalenia pęcherza. RTG klatki piersiowej OK, morfologia z rozmazem OK, USG jamy brzusznej OK. 4 -ech lekarzy stwierdziło, po badaniu palpacyjnym że to nie węzły mnie bolą pod pachami, tylko niewyjasnione nerwobóle. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w takim razie udać się do neurologa, aby się wypowiedział: potwierdził/wykluczył podłoże neurologiczne.