Poty nocne u 24-letniej osoby a wyniki badań

Witam, od końca listopada miewam poty nocne raz w tygodniu. Temperatura w pokoju nie ma znaczenia (ani pościel).Kilku lekarzy nie może zdiagnozować przyczyny. Co ustalono: brak powiększonych węzłów(badanie palpacyjne przez kilku lekarzy)-> RTG klatki OK-> USG jamy brzusznej OK-> Morfologia ok, limfocyty 16,3% (20-45%)i neutrofile 76% (40-70) - mało spałem ze stresu i miałem małą infekcję-> Badanie moczu, kreatynina, sód, potas, RF wsz. OK-> Wapń całk. 2,73-> CRP 1,1-> cukier 78,3, ALT 46

Jeśli wykluczono zaburzenia endokrynologiczne i inne książkowe przyczyny Pozostaje infekcja. Ktoś powinien spróbować leczenia w ciemno albo obejrzeć krew pod mikroskopem.