Bolesność piersi, termin miesiączki a ciąża

witam moje pytanie brzmi tak ostatnią miesiączkę miałam 2,02,2015 średnie cykle wynoszą 27 dni ,współżyłam z narzeczonym 11-14-16 -18 były to stosunki pełne ,dni 27,02,2015 robiłam test wyszedł negatywnie to dwa dni przed przewidywalnym dniem okresu i test nie był z pierwszego moczu z rana a e południe .Proszę o podpowiedz czy w tych dniach była możliwość zajścia z ciąże ,i czy ten test był za wcześnie zrobiony ?dodam że moje objawy to tylko ból piersi z boku kierujący się w duł .

Witaminy w ciąży

Renata GrzechociĹska

Test ciążowy powinno się wykonywać jeśli spodziewana miesiączka nie nadejdzie. Testy należy wykonać z porannego moczu. Dla całkowitego wykluczenia/potwierdzenia ciąży można wykonać pomiar B-hCG we krwi. Te dni szczególnie 11 i 14 można w Pani przypadku uznac za.płodne.