Bolesność pod pachą a możliwe dolegliwości

Witam. Mam 23 lata. Od mniej więcej 2 tygodni mam problem z ręką prawa i pachą. Zaczęlo się to w pewien cieplejszy dzień kiedy wyszedłem na dwór w krótkim rękawie i po paru godzinach zaczęła mnie lekko boleć ta ręka i coś jakby mi przeszkadzało pod pachą tak jakby mi owialo ta rękę tylko nie wiem czy jest to możliwe i tak długo trwało. Dodam że dzieje się To z przerwami. Czy też może to być alergia? Pomocy!

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu ciążo rozstrzygnąć co może być przyczyną Pana dolegliwości. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.