Bolesność pod żebrami a wędrująca nerka

Pytanie do nefrologa. Moja nerka znajduje sie pod zebrami jest wedrujaca i jak chodze troszke szybszym tempem to normalnie mam lzy w oczach bo boli masakrycznie nie wiem czy to przez to ze ona mi sie wbija w zebro czy to jakas kolka a wyniki z usg prawej nerki to sa wym 66x22mm o calkowicie zatartej echostrukturze bez zroznicowania na warstwe korowa i echo centralne.A lewa nerka o wym 109x43mm wielkosc i polozenie prawidlowe stosunek korowo-rdzeniowy zachowany.UKM niejednorodny zatarty.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza nefrologa.