Bolesność podbrzusza a zapalenie pęcherza moczowego u 24-latki

Mam 24 lata, wykonuje prace fizyczna - czesto musze sie schylac, podnsuc ciezkie przedmioty. Od okolo miesiaca w momentach gdy dlugo stoje odczuwam bol nad wzgorkiel lonowym, blisko prawego biodra. Promieniuje on do prawego biodra i prawej nogi. Bol ten mogla bym porownac do takiego, jaki czulam kiedys przy zapaleniu pecherza.

Na początek proszę zbadać mocz. Ból jest umiejscowiony w miejscu, gdzie znajduje się mięsień napinacz powięzi. To jest miejsce, które często daje dolegliwości tego rodzaju. Warto poznać działanie tego mięśnia i nauczyć się z pomocą fizjoterapeuty go rozciągać.