Bolesność w boku a odpowiednia diagnostyka

Witam chciałabym sie dowiedziec jakie badania moge zrobic prywatnie odnosnie bólu w okolicy prawego boku nad biodrem ból jest zmienny raz boli mocniej raz mniej najgorzej boli jak leze na lewym boku czuje wtedy taki skurcz czegos w srodku ,ból takze zwieksza sie po wysiłku występuje stan podgorączkowy od 3 lat i wzmożona potliwosc.Dodam ze podstawowe badania mam ok(morfologia,mocz)Mam dodatnie ana 1 i ana 2(ANA 2 DADATNIE TYP SWIECENIA ZIARNISTY ORAZ JĄDERKOWY W MIANIE 1:160)

Aleksander Ropielewski

Przede wszystkim zacząłbym od badania USG jamy brzusznej. WIęcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania i uszczegółowieniu wywiadu lekarskiego.