Bolesność w kącikach oczu u 20-latka

Witam, moim problemem są prawdopodobnie zatoki. Objawy, które mam bardzo mi dokuczają, niszczą moje zycie prywatne oraz pewnosc siebie. Odczuwam bóle głowy i bóle w kącikach oczu. Kiedy patrzę w kącik oka czasami widzę czarną plamę (nie zawsze), jakby coś uciskało na oko. Ponadto widzę niespójny obraz gdy patrzę w dal (mogę to nazwać lekkim podwójnym widzeniem), również widzę podwójnie swój nos. Poza tym czuję jakby moje oczy były non stop spuchnięte. Mam 20 lat.

Witam.widzenie nosa jest zawsze podwojne bo mamy dwoje oczu i dwojenie fizjologicze mamy wszyscy.zatoki trzeba leczyc.gdy cierpi Pan na zaostrzenie objawow jesienią dobrze zakrapiac oczy kroplami np Docortineff3xPLO a zatoki wygrzac kwarcowką.pozdrawiam