Bolesność w obrębie kostek u 21-letniej osoby

witam, mam pewien problem, od pewnego czasu odczuwam ból w kostkach w nogach. Jest on dosc nietypowy poniewaz gdy ubiore buty ktore przylegaja mi do kostki to odczuwam "piekący","palący" ból, a kostki nie sa po zadnym urazie ani nawet spuchnięte

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i oceny kostek nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi odnośnie przyczyny Pańskich dolegliwości. Może wynikają one z reakcji alergicznej na materiał, z którego wykonane są buty.