Opuchnięta kostka po skręceniu nogi
skręciłam nogę ,mam opuchniętą kostkę i charakterystyczny ból który dochodzi do łydki,miałam 10 dni w gipsie a potem w opasce lub wkładka jak but ,nazwy nie pamiętam aż 20 dni i teraz po zdjęciu ten ból charakterystyczny ,podejrzewam że coś ze ścięgnami ,a jestem we Włoszech i mam rezonans i nikt tego nie ogląda proszę o pomoc

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Niestety bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i oceny rezonansu magnetycznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacnzej odpowiedzi, na podstawie której mógłbym zaproponować konkretne kroki lecznicze. Sugeruję kontakt z ortopedą.