Kłucie i pieczenie pomiędzy łopatkami oraz wynik RTG kręgosłupa
Witam od około 2 m-cy odczuwam kłucie, pieczenie między i pod łopatkami,ból promieniuje do pach i prawej reki.Wykonałam rtg kregosłupa piersiowego .Wynik:Kyfoza piersiowa nieco zachowana.Zaznaczona długołukowa prawowypukła skolioza.Przestrzenie m-k typowej szerokości.Struktura trzonów kręgów w normie. Mam 35 lat,waga 64kg,mam siędzącą pracę,raczej mało uprawiam sportu.Proszę o interpretację wyniku rtg.Dziękuję

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Witam, objawy bardzo typowe dla uszkodzenia (np dyskopatii) dolnego odcinka szyjnego + górnego piersiowego. Proszę udać się do doświadczonego fizjoterapeuty (najlepiej takiego z kursem McKenziego) to uwolni Pani od bólu. W załączniku podaje ćwiczenia na kręgosłup i namiary: http://www.blogspa.pl/?s=b%C3%B3le+kr%C4%99gos%C5%82upa
Pozdrawiam
Wojciech Budziosz
http://www.fizjodiet.pl
http://www.blogspa.pl
http://www.znanylekarz.pl/wojciech-budziosz/fizjoterapeuta-dietetyk-diagnostyk/katowice