Bolesność w obrębie pachwiny a tomografia brzucha

Witam, Często boli mnie w prawej pachwinie. Lekarz internista podejrzewa wyrostek albo jajnik a ginekolog twierdz,że to pęchęrz i takie leczenie podjął ginekolog. Badanie Usg nic nie wykazało a bòl pojawił się ponownie. Myślałam o zrobieniu tomografi brzucha na własną rękę ale nie wiem czy takie badanie będzie pomocne?

Lek. Tomasz Budlewski

Myślę, że powinna się Pani wstrzymać z tomografią. Nie jest to badanie obojętne dla zdrowia. Póki co proszę postępować zgodnie z zaleceniem lekarza. Czasami bólem w pachwinie objawiają się choroby biodra.