Bolesny naczyniak na udzie

Witam, Może zacznę od małego wprowadzenia. Urodziłam się z naczyniakiem w górze lewego uda po wewnętrznej stronie. Jest on gładki i płaski. Gdy byłam mała był on operowany. Powiększył się. Obecnie w ciągu ostatnich tygodni czuje ucisk i wrażenie że ta część nogi jest miazdzona tym bólem. Czy powinnam się tym martwić mimo że dawno już nie czułam tego bólu???? No i bardzo bolesne jest pękanie naczynek w prawej górnej stronie uda i są widoczne. Czy to poważne? Czy naczyniak może mieć wpływ na to?

Aleksander Ropielewski

Proponujękontakt z chirurgiem naczyniowym. Bez przeprowadzenia badania trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi.