Bolesny okres a PCOS

I tez pytanie mam inne czy mimo ze mam regularne cykle w miarę bo mieszczę się w czasie od do mogę mieć to pcos? lekarz na usg stwierdził ze prawie wyszły takie cechy a okresy mam bolesne bardzo i zawsze muszę brać leki od bólu.

Witam! Kobiety dotknięte pełnoobjawowym zespołem PCOS bardzo rzadko mają regularne cykle miesięczne.