Bolesny wzgórek na głowie
Witam.Mam na głowie wzgórek,który czasami mnie boli.Czuję także,że skóra w tym miejscu jest trochę wrażliwsza,czuję to gdy np.czeszę włosy.Boję się,że mam guza,powiedziałam o moich obawach neurologowi,po dotknięciu tego miejsca powiedział,że to kość.Więc dlaczego czasami mnie boli?Czy to może od migren,które czasami mam?Co robić?Do jakiego lekarza się udać?Posiadam również płytę z tomografią komputerową.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Bez oceny stanu miejscowego i badania nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną bolesności głowy. Sugeruję kontakt z lekarzem rodzinnym.