Bolesny wzgórek na głowie i wrażliwość skóry

Witam.Na głowie mam wzgórek,który zdarza się,że mnie boli.Mam tam też wrażliwszą skórę,czuję to np.gdy czeszę włosy.Boje się,że mam guza.Powiedzialam o moich obawach neurologowi,po dotknięciu tego miejca powiedział,że to kość.Więc dlaczego czasem mnie boli?Miewam również migreny,czy to może być od tego?Co robić?Do jakiego lekarza się udać?Posiadam płytę z tomografią komputerową.Czy jeśli mam guza będzie to widoczne na tym badaniu?Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak powinien być widoczny. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.