Borykanie się ze stresem od siedmiu lat

Borykam się z stresem od ponad 7 lat. W gimnazjum wypróżniałem się przed pójściem do szkoły, ale i tak w szkole wychodziłem tylko podczas lekcji do toalety. W technikum ten problem zmalał. Po czasie ten stres przejawił się w postaci wymiotów. Podczas spotkań z dziewczynami czy też wspólnego imprezowania (piwo mogę jakoś pić ale po 1 kieliszku wódki od razu to zwracam). W stresie nawet przy pustym żołądku mogę nie jeść cały dzień a brzuch wraz z gardłem mam ściśnięty cały czas. Proszę o pomoc.

Nie jest możliwa pomoc w formie porady internetowej. Zachęcam do skorzystania bądź z indywidualnej pomocy u psychologa bądź z tematycznych warsztatów radzenia sobie ze stresem.