Brak 7-dniowej przerwy

Witam, przyjmuję od roku tabletki antykoncepcyjne i w czwartek (ten co był) powinnam zacząć 7-dniową przerwę, tyle że miałam zakręcony tydzień i zaczęłam brać nowe opakowanie. Mam teraz przestać, czy dokończyć to opakowanie? Nie wiem, co robić, bo przecież powinnam dostać teraz okres. Proszę, o szybką odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Proszę dalej zażywać pigułki z tego drugiego opakowania, aż do jego skończenia. Pod koniec tego blistra może wystąpić krwawienie lub plamienie - nie jest to nic niepokojącego. Potem proszę zrobić 7-dniowa przerwę (nie dłuższą!) i rozpocząć nowe opakowanie.

Pozdrawiam!