Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak apetytu u 9-miesięcznego dziecka

Moja 9 miesięczna córka od pierwszego dnia jak tylko się urodziła była niejadkiem.Z upływem czasu ten problem ani troche nie poprawił się.Teraz mając 9 miś.jest jeszcze gorzej.Nie chce pić mleka,nigdy nie chciała żadnych deserków,owoców,o biszkoptach czy choć zwykłym soczku można zapomnieć.A teraz na dodatek przestała jeść obiadki(tolerowała tylko te ze słoiczka).Nie mam już siły na ciągłe zmuszanie jej i nieustanny płacz.To wszystko bardzo mnie przygnębia.Czy są może jakieś krople na apetyt?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Jak wzmocnić odporność dzieci?

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Przede wszystkim należy ocenić, czy dziecko prawidłowo się rozwija, czy prawidłowy u dziecka jest przyrost masy ciała i wzrostu, dopiero później można proponować leczenie. Proszę skontaktować się z pediatrą, który przede wszystkim musi zbadać dziecko pod kątem niedożywienia.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy