Brak apetytu u niemowlaka a gazy

Witam... mam takie pytanie.. mam corke 7 miesieczna ale ona nie chce jesc mleka (karmie piersia) zeby zjadla musi spac... obiadek zje raz dziennie 125g kaszek nie chce co robic? Co to moze byc? Czy to moze byc od gazow? Bo corka bez przerwy sie prezt wybudza co chwila a jak zrobi baczka to widac ulge ....

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u pediatry, nalezy zbadac dziecko oraz ocenic jak przybiera na masie ciała.