Brak doznań podczas stosunku - co może być przyczyną?

Mój problem polega na tym, że podczas kochania partnerka dobrze odczuwa doznania, a ja w ogóle - to znaczy, gdy jestem w niej w ogóle jej nie czuję. Co to może być za przyczyna??
ponad rok temu

Witam,
Przyczyną tego zjawiska może być małe uwrażliwienie penisa. Może mieć charakter mechaniczny i być uwarunkowane stosowaniem prezerwatywy, która może (chociaż nie musi) osłabiać doznania.
Inną przyczyną jest nałogowa masturbacja, która powoduje, że pentracja nie stanowi wystarczającego do uzyskania satysfakcji sposobu stymulowania penisa. W takim wypadku jej odstawienie lub ograniczenie zwykle przynosi rezultaty.
Jeżeli jednak zalecenie to nie przyniesie skutków, konieczna jest konsultacja ze specjalistą urologiem.
Pozdrawiam.