Brak efektów wizualnych po liposukcji bioder

Witam, jestem dwa tygodnie po liposukcji bioder, martwi mnie brak jakichkolwiek efektów wizualnych po zabiegu. boczki jak były tak są. czy może być to spowodowane opuchlizną pozabiegową? prosze o odpowiedź.

Dzień dobry,

Zazwyczaj efekt końcowy takiego zabiegu ocenia się po ok 6 miesiącach. W pierwszych tygodniach pacjentowi towarzyszy opuchlizna i obrzęk. Najrozsądniej będzie jeśli uda się Pan z tym pytaniem do lekarza, który przeprowadzał zabieg. Lekarz dokładnie zna całkowity przebieg zabiegu i z pewnością będzie w stanie odpowiedzieć na Pana pytania. Proszę pamiętać o drenażach limfatycznych, które mają za zadanie wspomóc efekty wykonanego zabiegu.

Pozdrawiam serdecznie.