Zapytaj lekarza

7 1 6 , 5 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy można odmówić pacjentowi zabiegu chirurgii plastycznej bądź medycyny estetycznej?

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witaj. Liposukcja nie jest tak inwazyjna jak operacje plastyczne. Niemniej jednak jest to zabieg przeprowadzany przez lekarza. Żeby mieć płaski brzuch lepiej spróbować naturalnych metod. Liposukcja wymaga zmiany nawyków żywieniowych, więc może lepiej już teraz zacząć się zdrowo i racjonalnie odżywiać. Poza tym istnieją naprawdę proste ćwiczenia na płaski brzuch. Dieta połączona z aktywnością fizyczną zawsze skutkuje. Pytasz, czy cukrzyca wyklucza liposukcję? Naturalnie, jeżeli zdecydujesz się na zabieg, skonsultuj się z lekarzem. Ogólnie rzecz ujmując, nieuregulowana cukrzyca stanowi przeszkodę.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0

Proszę o przesłanie zdjęć tylko wtedy mógłbym spróbować ocenić co można i jak należy zrobić. Najważniejsze to porozmawiać ze specjalistą aby dać sobie i jemu szansę na właściwe przygotowanie.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły.
Wizytę można umówić drogą emailową kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy