Problemy z redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha

Witam Regularnie chodzę na siłownie i mam problem z pozbyciem się tkanki tłuszczowej z brzucha, moim celem na siłowni jest rzeżba sylwetki samopoczucie lecz pomimo cwiczen wciąż mam tłuszcz w okolicach brzucha. proszę o jakąś rade, bądź też namiary na osoby z którymi się mogę skontaktować. dziekuje i pozdeawiam

Dzień dobry,

W przypadku w którym nie jest Pan w stanie zredukować tkankę tłuszczową z brzucha poprzez ćwiczenia warto rozważyć zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zapraszam na darmową konsultację, podczas której będę w stanie dobrać najlepszą nieinwazyjną metodę pozwalającą usunąć zlokalizowaną tkankę tłuszczową. Rekomendujemy zabiegi o nazwie Maximus z wykorzystaniem fal radiowych oraz Liposhock, w którym łączymy dwie technologię- falę ultradźwiękową i akustyczną. Ciężko jednak cokolwiek więcej doradzić nie widząc obszaru, którego zabieg miałby dotyczyć.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,
Szanowny Panie,
W modelowaniu sylwetki gdy nie można pozbyć się tkanki tłuszczowej w określonym miejscu np brzuchu można rozważyć skuteczne jej usuniecie poprzez liposukcję, proszę o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć lub zrobi Pan najlepiej, przychodząc na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł dokładnie zbadać Pana i ocenić co należy i jak można zrobić, jak Panu Pomóc w tej sytuacji.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły w celu umówienia konsultacji lub przesłania zdjęć proszę o kontakt
Email: kontakt@drjaworowski.pl
Więcej informacji na stronie internetowej www.drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski