Brak krwawienia podczas przyjmowania tabletek Ovulastan a szukanie przyczyny

Witam Od pół roku biorę Ovulastan. Wcześniej (10 lat) używałam Cilest. Ten ostatni dobrze tolerowałam. Po Ovulastanie niemal przez cały miesiąć miałam jakieś plamienia, a w środku cyklu krwawienie, które było dosyć obfite. Trzy tygodnie temu skończyło mi się opakowanie Ovulastanu i czekałam jak co miesiąc na krwawienie miesięczne, te jednak nie wystąpiło. Nie jestem w ciąży mój wynik badania krwi 0,37. USG też jest w porządku. Co może być przyczyną? Mam skończone 45 lat. Proszę o pomoc

Przy zażywaniu niektórych tabletek antykoncepcyjnych taka sytuacja jest możliwa i nie ma sie czym martwić