Brak miesiączek przez 8 miesięcy u 54-latki

Mam 54 lata, 18.06.2014 miałam ostatnią miesiączkę. Czy pojawienie się krwawienia po takim czasie może być niepokojące, od kilku dni czułam się jak przed miesiączką, łącznie z bólami w dole brzucha. Nie ma mnie w kraju i do lekarza mogę iść dopiero za miesiąc, czy mogę tyle czekać??

Magdalena StusiĹska

Tak, takie krwawienie jest niepokojące. Proszę udać się do lekarza, tak szybko jak to możliwe.