Brak miesiączki a przyjmowanie leku Euthyrox

Witam serdecznie, mam pewien problem. Ostatnią miesiączkę miałam 15.07.14 r. Współżyłam 27-29.07 i 7.08 bez zabezpieczenia. Cykle mam różne (32-40). Kiedy jestem przed krwawieniem odczuwam ból podbrzusza i czasem ból piersi-są wtedy większe. Od 2 lipca biorę Eutyrox 25. Do dziś nie mam miesiączki. Nic mnie nie boli czasem tylko odczuwam kłucie jajników. Dziś zrobiłam Nordtest i wyszedł negatywny. Pani Dr co mam o tym myśleć ?Jakie są szanse ciąży ? Może to wina eutyroxu? TSH mam jakieś 3,5.

Witam serdecznie. Szansa na ciążę biorąc pod uwagę stosunki w prawdopodobne dni płodne jest duża. TSH jest w normie i nie powinno to być problemem przy zachodzie w ciążę. Warto jednak podkreślić, że często z problemami z tarczycą współgrają wahania hormonów płciowych, co może być powodem przejściowych problemów w zajściu w ciążę.