Brak miesiączki od 1,5 roku, ucisk w podbrzuszu oraz kłucie w odbycie u 50-latki

Mam 50 lat, od 1,5 roku nie miałam miesiączki, w połowie listopada pojawiło się plamienie, po badaniu ginekologicznym krwawienie, utrzymywało się około 3 tyg. Teraz czuję ucisk w podbrzuszu, czasami kłucie i stukanie w odbycie (bez przerwy) pobolewanie w plecach w okolicy obu nerek. Cytologia dobra. Dostałam skier. do szpitala ale nie przyjeli mnie kazali wyznaczyć termin pod telefonem, którego nikt nie odbiera. Zaczynam wpadać w panikę.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest przyczyna Pani dolegliwości jednak również widze konieczność przeprowadzenia badania, być może hospitalizacji celem ustalenia powodu Pani dolelgiwości. Należy to zrobić możliwie szybko aby wykluczyć jak najszybiej nowotwór jako przycyznę Pani dolegliwości.