Brak miesiączki oraz granulocyty w cytologii i liczne bakterie w badaniu moczu

Witam, W tamtym miesiącu miesiączkę dostałam 3.04, dodatkowo miałam robioną morfologię oraz badanie moczu. w moczu wyszły nabłonki płaskie oraz liczne bakterie. Miałam również robioną cytologię, w której wyszło że mam granulocyty. Do tej pory nie dostałam miesiączki . Mam chwilowe bóle podbrzusza, po minucie one ustają. Współżyję, lecz się zabezpieczam prezerwatywami i nie kochałam się w tym miesiącu oraz w kwietniu w dni płodne. Niestety w najbliższym czasie nie mam czasu iść do ginekologa...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wyniki badań wskazują na infekcję układu moczowo-płciowego. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.