Brak miesiączki po zabiegu łyżeczkowania jamy macicy

Dnia 05.01.2014 r. po stwierdzeniu przez lekarza obumarcia płodu w 9 tyg. miałam wykonany zabieg łyżeczkowania. Do tej pory nie dostałam miesiączki. Czy to powód do niepokoju??? Czy jeszcze czekać czy może udać się do lekarza??? Dodam, że od tego czasu mam też duże problemy skórne na twarzy plecach i dekolcie, mimo ze wcześniej miałam piękna cerę!!! Może to problem z hormonami???

Robert Markowski Ginekologia

Zwykle miesiączkowanie powraca w ciągu 6 tygodni.
Proponuje w takim wypadku skontaktować się ze swoim ginekologiem.