Brak miesiączki przy planowaniu córki

Witam, staramy się z mężem o dziecko, z pierwszym nie było problemów udało się za pierwszym podejściem teraz stosunek jest do 9 dnia cyklu okres następuje co 27 dni (planujemy córkę) ale niestety od kilku miesięcy brak ciąży,czy coś należy zmienić w naszych staraniach?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety ale nie jest to takie proste jakby sie wydawało. Proponuje udac sie do lekarza ginekołga.