Brak okresu a ból podbrzusza w dniu spodziewanej miesiączki

Witam mam 20 lat nie mam okresu. Dokładniej miałam dostać 17-18 października. Robiłam test ciążowy wyszedł negatywny. Z chorób mam stwierdzony refluks. Częsta zgaga. (od lat) Od 1 technikum ściskało (tak jakby) pod lewym żebrem(na bilansie lekarz stwierdził że nic tam nie ma) teraz zaczęło pod prawym taka kolka? (kilka razy się zdażyło a tamto niby przeszło). To chyba nie ważne... W dni spodzewanego okresu bolało mnie podbrzysze i lewy ja wiem chyba jajnik? (na dole podbrzusze po jednej stronie)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych jak też może być to wynik patologii w obrębie narządów płciowych. W celu wyjaśnienia objawów sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem. Ze względu na objawy kolki pod prawym żebrem sugeruję wykonanie USG jamy brzusznej.