Brak okresu a negatywny wynik testów ciążowych

Proszę o pomoc bo mam problem... 3 testy ciążowe pokazały wynik ujemny, hcg <0,1 ostatni okres miałam 20.10, wczoraj byłam u ginekologa i powiedziała, że nie wydaje jej się żebym była w ciąży... ale okresu brak... :( nie wiem co mam zrobić i czemu tak się dzieje. Proszę podpowiedzcie mi coś...

Witam serdecznie. Jeżeli ostatni okres był 20 października to przy regularnych cyklach kolejny rzeczywiście powinien się już pojawić. Nie mniej jednak jeżeli wykluczyła Pani ciążę możliwe iż jest to wynik wahań hormonalnych. Warto odczekać jeszcze pewien czas gdyż w wyniku zaburzeń stężeń hormonów płciowych może nastąpić sytuacji iż okres pojawi się z opóźnieniem.