Brak okresu, bóle brzucha i wydzielina z piersi a szanse na ciążę

Witam ja miałam dostać miesiączkę 23-06 i nie dostałam dzisiaj zrobiłam test ciązowy bo staramy sie z mężęm o drugiego bobasa. pobolewa mnie brzuch i mam obolałe piersi ( z których sączy sie siara - po pierwszy dziecku zanikło mi) nie wiem co myślec czy poczekac pare dni i zrobić znowu test czy umówieć się do lekarza. Prosze o pomoc

Najlepiej wykonać badanie b-hcg z krwii - to najdokładniejszy test , a później do lekarza jezeli są dolegliwosci , a jeżeli brak do dopiero w 7 tyg licząc od ostatniej miesiączki.