Brak okresu i negatywny test ciążowy a starania o ciążę

Hej wczoraj powinnam dostać okres ostatni miałam 12 grudnia :) nie dostałam wczoraj nie mam dziś zrobiłam test wyszedł negatywny.... Piersi mam nabrzmiałe boli troszkę podbrzusze rano na wkładce miałam troszkę śluzu z niteczkach krwi i to wszystko nie ma okresu.niewiem co myślec , staramy się o dziecko drugie ale test wykazał ze nie ma ciazy :) okres mam regularnie i stad moje zdziwienie co się dzieje :) proszę o odp

Lek. Tomasz Budlewski

Opóźnienie okresu może wynikać z infekcji, stres, itp. Jeżeli krwawienie nie wystąpi w najbliższych dniach Proszę udać się do ginekologa.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Polecam powtórzyć test za kilka dni. Jeśli wynik nadal będzie negatywny a objawy nadal będą Panią niepokoić proszę udać się do Pani ginekologa.

z poważaniem
Michał Kurek