Brak okresu od 3. miesięcy

Dzien dobry.Martwie sie,bo od 3 mscy nie mam okresu.Ostatni raz miesiaczke mialam 27.98.14r.,wczesniej miesiaczkowalam regularnie.Mam 158cm i ok.41/42kg w zaleznosci od dnia.Staram sie utrzymac wage,lub schudnac...Jem ok.1600/1800kcal dziennie,biegam godzine (czasem kilka razy w tyg,a czasem tylko raz),robie brzuszki itp.Zyje w stresie.Nie chce tyc,ale boje sie,ze cos zlego dzieje sie z moim organizmem.Nigdy nie bylam u ginekologa.Prosze o pomoc.

Po pierwsze ciężko mieć regularne miesiączki przy wadze 41kg. Po drugie warto zrobić test ciążowy. Po trzecie udać się do ginekologa i może jeszcze innego specjalisty skoro czuje Pani, że dzieje się z Pani organizmem coś złego. Pozdrawiam