Brak okresu od 85 dni podczas odchudzania

Witam.Od jakiegoś czasu się odchudzałam i przez to okres spóźnia mi sie z 85 dni. Czy to może skończyć sie czym niebezpiecznym dla mojego zdrowia. Czy wystarczy ze przytyje i miesiączka wrócić. Będę wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam Agnieszka

Renata GrzechociĹska

Witam.
Prawdopodobnie zbyt rygorystycznie się Pani odchudzała. Okresu nie ma jednak już zbyt długo dlatego proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam