Brak okresu z odstawienia tabletek - czy to możliwe?

Witam ! Odstawiłam tabletki 30 grudnia i od tamtej pory nie dostałam ani okresu czy tez plamienia z odstawienia. Zaczynam się martwić bo to już 15 dni. Zaznaczam, że wszystkie stosunki w tym czasie były z użyciem prezerwatywy i że test ciążowy, który zrobiłam 7 dni temu był negatywny. Co się więc stało? Czy to ciąża? Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jest to rzeczywiście dziwne, gdyż powinno wystąpić krwawienie z odstawienia przy odstawieniu tabletek. Jeśli wykluczyła Pani ciążę, to póki co pozostaje jedynie czekać na miesiączkę. Jeśli ta nie przyjdzie w przeciągu dwóch miesięcy, proszę się udać do lekarza ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie!