Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jest powodem braku okresu po odstawieniu tabletek?

Mam 25 lat. W połowie grudnia odstawiłam tabletki, miałam krwawienie 6 dni. W tym czasie współżyłam ze swoim chłopakiem, był to stosunek przerywany i potem kochaliśmy się jeszcze raz. Mój chłopak nie wziął kąpieli. Zrobiłam już 2 testy ciążowe i wyszły negatywne, ale chodzi o to że już 10 dni spóźnia mi się okres. Czy to możliwe, że mogę być w ciąży?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Naturalne metody unikania ciąży

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam

Test ciążowy pokazuje ciążę około 2 tygodni od zapłodnienia. W Pani sytuacji, gdyby była Pani w ciąży, wynik najprawdopodobniej byłby pozytywny.

Zmiany w postaci nieregularnych miesiączek mogą być następstwem odstawienia tabletek.
Proszę udać się do ginekologa jeśli miesiączka nie wystąpi w ciągu kolejnego tygodnia.

Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy