Brak podniecenia seksualnego a przyjmowanie Omnadren

Witam mam męski problem pojawił sie od tygodnia powtórzył sie drugi raz nie osiągam podniecenia sexualnego, przyjmuje w tej chwili Omnadren w zastrzykach. Co moze byc przyczyna?
MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Jeśli Omnadren używa Pan ze wskazań medycznych, to proszę poruszyć niepokojący Pana temat z lekarzem leczącym.
Jeśli bierze Pan hormony na własną rękę ( ze względów "kulturystycznych"), to powinien skorzystać Pan z konsultacji specjalisty endokrynologa. W stolicy nie powinno być z dostępnością problemu.
Dla informacji Czytelników podaję, że Omnadren to preparat testosteronowy w iniekcji domięśniowej o przedłużonym wchłanianiu.
W aptekach dostępny jest wyłącznie na receptę. W obrocie nielegalnym jest nadużywany dla uzyskiwania przyrostu masy mięśniowej (siłownie), co jest zachowaniem ryzykownym dla zdrowia, także dla zdrowia seksualnego.
Pozdrawiam. JW, medycyna seksualna blog, Poznań.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty